fbpx

Tworzymy najlepsze Centrum Edukacyjne

Tworzymy najlepsze Centrum Edukacyjne

O wodzie wiemy wszystko i chcemy naszą wiedzą dzielić się z innymi. Dlatego już teraz jako Fabryka Wody zapraszamy do współpracy nauczycieli, z którymi mamy nadzieję stworzyć najlepsze w kraju Centrum Edukacyjne.

Zaskakiwać, zaciekawiać i dzielić się wiedzą w przejrzystej formie, to cele jakie stawiamy sobie przy tworzeniu naszego Centrum Edukacyjnego. Wizyta w Edukatorium Fabryki Wody ma stanowić niesamowitą podróż poprzez kosmos, historię ludzkości oraz do głębin mórz i oceanów. To właśnie w tym miejscu, będziemy tworzyć opowieść o tym, jak woda zapoczątkowała życie na naszej planecie i jaki ma wpływ na rozwój naszej cywilizacji. Aby opowieść ta była jak najciekawsza, już teraz zachęcamy do współpracy nauczycieli, którzy najlepiej z nas wszystkich rozumieją, jak należy dzielić się wiedzą i w jaki sposób ją przekazywać najmłodszym, ale nie tylko.

Pierwsze ważne spotkanie za nami. Wczoraj gościliśmy grupę pedagogów oraz specjalistów z Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Poznaliśmy oczekiwania, wymieniliśmy się uwagami oraz co ważne, otrzymaliśmy dużo cennych wskazówek, które pomogą nam przygotować jak najlepszą ofertę edukacyjną, skierowaną zarówno do nauczycieli oraz przede wszystkim naszych przyszłych gości. Jeśli jesteś nauczycielem, masz ciekawe pomysły i chcesz podzielić się z nami swoim doświadczeniem, czekamy na kontakt. Razem stwórzmy najlepsze Centrum Edukacyjne w kraju.