fbpx

Twoja przestrzeń w Fabryce Wody

Twoja przestrzeń w Fabryce Wody

Po zaktualizowaniu warunków, ponownie ogłoszony został przetarg na najem powierzchni pod prowadzenie działalności gospodarczej w kompleksie Fabryka Wody. Przedsiębiorco, jeśli prowadzisz działalność gastronomiczną, fitness lub kręgielnię, chcesz prowadzić działalność w nowoczesnym kompleksie w centrum Szczecina, nie czekaj i zapoznaj się z naszą ofertą. Czekamy na Twoje zgłoszenie do 5 października br!

Fabryka Wody to ponad 16 tys. m2 powierzchni użytkowej. Oprócz basenów, zjeżdżalni, saunarium i Edukatorium, część obiektu przeznaczona jest pod działalność komercyjną. Restauracja z kawiarnią, bary, pijalnia soków, fitness i siłownia, squash, kręgielnia z bilardem, ścianka wspinaczkowa, sklepik, bawialnia dla dzieci – to dodatkowe elementy, które mają uzupełniać ofertę całego kompleksu.
Przetarg prowadzony jest dla 3 grup powierzchni przeznaczonych pod najem.
Strefa gastronomiczna
Powierzchnia będąca przedmiotem najmu przeznaczona jest na prowadzenie działalności gastronomicznej. Najemca zobowiązany będzie do prowadzenia działalności gastronomicznej przez cały okres najmu tj. 96 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności obiektu.
Oferta powinna zawierać m.in:
    • koncepcję prowadzenia działalności z podziałem na Restauracjo-kawiarnię, Bar saunowy, Bar na hali basenowej oraz Sklep (koncepcja musi zachować spójność ze specyfiką obiektu);
    • menu z propozycją dań, asortymentu itp. i ich cen oraz sposób serwowania potraw i napojów z zastrzeżeniem że: co najmniej Bar na hali basenowej musi mieć formę samoobsługowej witryny prezentacji i wydawania dań; menu na Reaturacjo – kawiarni musi uwzględniać ofertę dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży.
Strefa sportu
Powierzchnia będąca przedmiotem najmu przeznaczona jest na prowadzenie działalności w postaci klubu Fitness, Siłowni, squasha, Ścianki wspinaczkowej oraz Bawialni dla dzieci. Najemca zobowiązany będzie do prowadzenia działalności przez cały okres najmu tj. 96 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności obiektu.
Oferta powinna zawierać m.in. koncepcję prowadzenia działalności z podziałem na strefy: Fitness, Siłownię, Boiska do squasha, Ściankę wspinaczkową oraz Bawialnię dla dzieci.
Kręgielnia
Powierzchnia będąca przedmiotem najmu przeznaczona jest na prowadzenie działalności w postaci Kręgielni, Strefy Bilardowej, Sklepu – Baru. Najemca zobowiązany będzie do prowadzenia działalności przez cały okres najmu tj. 96 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności obiektu.
Oferta powinna zawierać m.in. koncepcję prowadzenia działalności.

Szczegóły na stronie internetowej .