fbpx

Pracuj w Fabryce Wody – zostań Edukatorem

Pracuj w Fabryce Wody – zostań Edukatorem

Obcowanie z nauką wcale nie musi być nudne. Taką mamy misję w Edukatorium Fabryki Wody. Jeśli chcesz z nami współtworzyć najlepszy obiekt edukacyjny w kraju, dołącz do naszego zespołu. Zostań „Eduaktorem”.

 

Woda to najcenniejsza substancja na naszej planecie. Bez niej nie było by życia. Dlatego w naszym Edukatorium o wodzie powiemy wszystko, skąd się bierze, jak dbać o jej zasoby i do czego jest przydatna. Zrobimy to poprzez wystawy, animacje oraz zajęcia edukacyjne. Pomogą nam w tym Edukatorzy, których zadaniem będzie praca z grupami, udostępnianie wystawy zwiedzającym, utrzymanie wysokiego standardu ekspozycji oraz prowadzenie warsztatów naukowych.

 

Jakie mamy wymagania?

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pragniesz pracować w nowoczesnym centrum edukacyjnym złóż podanie już dzisiaj! Szukamy osób komunikatywnych, zaangażowanych, z wysoką kulturą osobistą i umiejących przekazywać wiedzę w sposób dostosowany do danego odbiorcy. Bardzo ważna będzie dobra znajomość języka polskiego oraz zainteresowania związane z edukacją i naukami ścisłymi. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz znajomość języków obcych np. angielskiego i niemieckiego.

 

Praca w Fabryce Wody to atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia, szkolenia i rozwój osobisty oraz benefity przewidziane regulaminem obiektu.

 

Zgłoszenia należy wysłać na adres:

 

O szczegóły można również pytać dzwoniąc pod numer +48 91 506 52 90.

 

Aktualne oferty pracy w Fabryce Wody znaleźć można stronie www.fabrykawody.eu w zakładce „kariera”.

 

Zobacz też:

fabrykawody.eu

Facebook

YouTube