fbpx

Odbiory w Fabryce Wody trwają

Odbiory w Fabryce Wody trwają

Etap rozruchu technologicznego i odbiorów Fabryki Wody trwa. Nieustannie pracujemy przy sprawdzaniu wszystkich elementów naszego obiektu. Jednym z nich jest mapping w podbaseniu.

Fabryka Wody to kompleks unikalny. Naszą misją jest również edukacja, dlatego przychodząc do nas, będziecie mieli okazję zajrzeć do podbasenia, gdzie kilka metrów pod ziemią w skomplikowanym systemie korytarzy, kryją się instalacje technologii wody basenowej.

W tym właśnie miejscu przekonacie się skąd czerpiemy wodę, jak przebiega proces jej filtracji oraz w jaki sposób ogrzewamy obiekt i jak zasilamy go energią elektryczną. Pomoże w tym mapping, który przechodzi właśnie testy. Poprzez wizjery zajrzycie do pomieszczeń technicznych a zainstalowane projektory ożywią znajdujące się przed waszymi oczyma urządzenia. Zobaczycie animacje oraz filmy edukacyjne. Jednym słowem poznacie Fabrykę Wody od środka. Co najważniejsze, wejdziecie tutaj całkowicie za darmo.

Inwestycja powstaje przy ulicy 1 Maja 41. Projekt inwestycji wykonało biuro projektowe DreamWorlds by TKHolding. Wykonawcą prac jest konsorcjum firm w składzie: ALSTAL Grupa Budowlana sp. z o.o. sp.k. i ALSTAL Real Estate sp. z o.o. Koszt inwestycji to ponad 349,7 mln zł. Wykonawcą wyposażenia Edukatorium jest MAE MULTIMEDIA ART. & EDUCATION SP. Z O.O. Koszt wykonania wystawy to 25,8 mln zł.

Więcej informacji na:

Facebook

YouTube