fbpx

Nowoczesna przestrzeń do wynajmu w Fabryce Wody

Nowoczesna przestrzeń do wynajmu w Fabryce Wody

Przedsiębiorcy zajmujący się gastronomią, branżą fitness oraz kręgielnią mają szansę dołączyć do Fabryki Wody. Zapraszamy do udziału w negocjacjach na najem nowoczesnej przestrzeni pod prowadzenie działalności.

Fabryka Wody to nowoczesna i przyjazna przestrzeń sprzyjająca rekreacji, wypoczynkowi oraz edukacji. Częścią tej przestrzeni mają być przedsiębiorcy prowadzący jeden z trzech rodzajów działalności (gastronomię, fitness i kręgielnię). Do wynajmu na obiekcie przeznaczono ponad 2,5 tys. m2 powierzchni.

Nowa formuła postępowania

Zainteresowanych zapraszamy do udziału w negocjacjach. Dzięki tej formie możliwe będzie ustalenie warunków najmu, dostosowanych do obecnych uwarunkowań rynkowych. Negocjacje pozwolą lepiej poznać oczekiwania, zarówno wynajmującego jak i zainteresowanego najmem. Dzięki temu przedsiębiorca będzie mógł przygotować konkurencyjną i lepszą ofertą niż w tradycyjnym przetargu. Po negocjacjach przedsiębiorcy zostaną zaproszeni do składania ofert ostatecznych.

Terminy

Wnioski o dopuszczenie do udziału w negocjacjach należy składać w formie pisemnej w siedzibie spółki Fabryka Wody. sp. z o.o. przy ul. Czesława 9, 71-504 w pokoju nr 9 bądź na adres e-mail: do dnia 21 stycznia 2022 r. do godz. 11.00.

Więcej informacji.