fbpx

Kolejne nabory do Fabryki Wody

Kolejne nabory do Fabryki Wody

Choć do otwarcia Fabryki Wody pozostało jeszcze trochę czasu, to ruszył kolejny nabór na stanowiska związane z bieżącą obsługą i funkcjonowaniem kompleksu. Szukamy szefa kuchni i managera strefy gastronomicznej.

 

Szef kuchni

Szef kuchni w Fabryce Wody odpowiedzialny będzie za organizację pracy całego zespołu przygotowującego potrawy. Do jego obowiązków należeć będzie opracowywanie menu i kreowanie nowych potraw, dbanie o jakość, estetykę i formę podawanych dań. Szef kuchni odpowiadać będzie także m.in. za kontrolę kosztów oferowanych posiłków czy stanów magazynowych. Podczas wykonywania swoich zadań istotna będzie jego współpraca z managerem strefy gastronomicznej.

 

szczegóły: szef kuchni

 

Manager strefy gastronomicznej

To osoba odpowiedzialna za planowanie, nadzór nad system pracy i zarządzanie personelem strefy gastronomicznej. Do jego obowiązków należeć będzie m.in. wykonywanie zamówień u dostawców i kontrolę stanów magazynowych, a także planowanie kosztów dot. funkcjonowania strefy gastronomicznej. Manager odpowiadać będzie za zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi klientów. W tym celu współpracować będzie nie tylko z szefem kuchni, ale również innymi działami Fabryki Wody.

 

szczegóły: manager strefy gastronomicznej

 

Co oferujemy

Dołączenie do zespołu Fabryki Wody oznacza stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, a także benefity przewidziane regulaminem obiektu.

 

Zgłoszenia należy wysłać na adres:

 

Zobacz też:

Facebook

YouTube