fbpx

Fabryka Wody: Trwa przetarg na najem powierzchni

Fabryka Wody: Trwa przetarg na najem powierzchni

Trwa przetarg na najem powierzchni pod prowadzenie działalności gospodarczej w kompleksie Fabryka Wody. Do zagospodarowania jest przestrzeń pod działalność gastronomiczną, sportową i rozrywkową. Oferty można składać do 24 listopada br.

Fabryka Wody to ponad 16 tys. m2 powierzchni użytkowej. Oprócz basenów, zjeżdżalni, saunarium i Edukatorium, część obiektu przeznaczona jest pod działalność komercyjną. Restauracja z kawiarnią, bary, pijalnia soków, fitness i siłownia, squash, kręgielnia z bilardem, ścianka wspinaczkowa, sklepik, bawialnia dla dzieci – to dodatkowe elementy, które mają uzupełniać ofertę całego kompleksu.

Przetarg prowadzony jest dla 3 grup powierzchni przeznaczonych pod najem.

Strefa gastronomiczna

Powierzchnia będąca przedmiotem najmu przeznaczona jest na prowadzenie działalności gastronomicznej w postaci Restauracjo-kawiarni, Baru saunowego, Baru na hali basenowej oraz Sklepu. Najemca zobowiązany będzie do prowadzenia działalności gastronomicznej przez cały okres najmu tj. 96 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności obiektu.

Strefa sportu

Powierzchnia będąca przedmiotem najmu przeznaczona jest na prowadzenie działalności w postaci klubu Fitness, Siłowni, Squasha, Ścianki wspinaczkowej oraz Bawialni dla dzieci. Najemca zobowiązany będzie do prowadzenia działalności przez cały okres najmu tj. 96 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności obiektu.

Kręgielnia

Powierzchnia będąca przedmiotem najmu przeznaczona jest na prowadzenie działalności w postaci Kręgielni, Strefy Bilardowej, Sklepu – Baru. Najemca zobowiązany będzie do prowadzenia działalności przez cały okres najmu tj. 96 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności obiektu.

Szczegóły na stronie internetowej.