fbpx

Dodatkowe atrakcje w Fabryce Wody

Dodatkowe atrakcje w Fabryce Wody

Działalność gastronomiczna, kręgielnia, strefa sportu – to dodatkowego atrakcje, z których będzie można korzystać w szczecińskim Aquaparku. Spółka Fabryka Wody Sp. z o.o. zaprasza przedsiębiorców do udziału w przetargu na najem powierzchni, pod prowadzenie działalności gospodarczej w kompleksie Fabryka Wody. Podmioty zainteresowane udziałem w przetargu, mają czas na składanie ofert do 3 sierpnia br. do godziny 11:00.

Fabryka Wody to ponad 16 tys. m2 powierzchni użytkowej. Oprócz basenów, zjeżdżalni, saunarium i Edukatorium, część obiektu przeznaczona jest pod działalność komercyjną. To blisko 2900 m2 powierzchni do zagospodarowania. Restauracja z kawiarnią, bary, pijalnia soków, fitness i siłownia, squash, kręgielnia z bilardem, ścianka wspinaczkowa, sklepik, bawialnia dla dzieci – to dodatkowe elementy, które uzupełnią ofertę całego kompleksu.

Przetarg prowadzony jest dla 3 grup powierzchni przeznaczonych pod najem.

Strefa gastronomiczna

Powierzchnia będąca przedmiotem najmu przeznaczona jest na prowadzenie działalności gastronomicznej. Najemca zobowiązany będzie do prowadzenia działalności gastronomicznej przez cały okres najmu tj. 60 miesięcy od wydania przedmiotu najmu. Powierzchnia pomieszczeń przeznaczona pod najem to ponad 560m2.

Oferent zobowiązany jest do przedstawienia koncepcji prowadzenia działalności, na którą składać się powinno:

  • Ogólna koncepcja wizualna aranżacji wnętrz przedmiotu najmu – opis wraz z wizualizacjami dla pomieszczeń: Bar saunowy, Pijalnia soków, Bar na hali basenowej, Strefa konsumpcji, Restauracjo-kawiarnia;
  • Koncepcja prowadzonej działalności – wizja oferenta dot. prowadzenia działalności. Koncepcja musi co najmniej zawierać opis, w jaki sposób zachowuje spójność prowadzonej działalności ze specyfiką obiektu.
  • Przykładowe menu z propozycją dań asortymentu itp. i ich cen oraz sposób serwowania potraw i napojów.

Szczegóły na stronie przetargu.

Strefa sportu

Powierzchnia będąca przedmiotem najmu przeznaczona jest na prowadzenie działalności w postaci klubu Fitness,  Siłowni, Squasha, Ścianki wspinaczkowej oraz Bawialni dla dzieci. Najemca zobowiązany będzie do prowadzenia działalności przez cały okres najmu tj. 60 miesięcy od wydania przedmiotu najmu. Powierzchnia pomieszczeń przeznaczona pod najem to ponad 1600 m2.

Oferent zobowiązany jest do przedstawienia koncepcji prowadzenia działalności, na którą składać się powinno:

  • Ogólna koncepcja wizualna aranżacji wnętrz przedmiotu najmu – opis wraz z wizualizacjami dla stref: Fitness, Siłownia, Boisko do squasha, Ścianka wspinaczkowa;
  • Koncepcja prowadzonej działalności – wizja oferenta dot. prowadzenia działalności z podziałem na strefy: Fitness, Siłownię, Boisko do squasha, Ściankę wspinaczkową oraz Bawialnię dla dzieci.

Szczegóły na stronie przetargu.

Kręgielnia

Powierzchnia będąca przedmiotem najmu przeznaczona jest na prowadzenie działalności w postaci Kręgielni, Strefy Bilardowej, Sklepu – Baru. Najemca zobowiązany będzie do prowadzenia działalności przez cały okres najmu tj. 60 miesięcy od wydania przedmiotu najmu. Powierzchnia pomieszczeń przeznaczona pod najem to ponad 680 m2.

Oferent zobowiązany jest do przedstawienia koncepcji prowadzenia działalności, na którą składać się powinno:

  • Ogólna koncepcja wizualna aranżacji wnętrz przedmiotu najmu – opis wraz z wizualizacjami dla stref: Sklepik, Strefa rozrywki, Strefa Bilardowa, Kręgielnia – 6 torów.
  • Koncepcja prowadzonej działalności – wizja oferenta dot. prowadzenia działalności.

Szczegóły na stronie przetargu.

O Fabryce Wody

Fabryka Wody to nowoczesny i wielofunkcyjny park wodny z funkcjami sportowymi, rekreacyjnymi oraz elementami edukacyjnymi. Szczeciński Aquapark składać się będzie z: hali basenowej z basenami rekreacyjnymi i zjeżdżalniami; strefy basenu sportowego; strefy wellness i jednego z największych w kraju saunariów. W części zewnętrznej znajdą się baseny rekreacyjne oraz plaża. Dodatkowo przewidziane zostały strefa sportowa oraz rozrywkowa z kręgielnią, stołami do bilarda, ścianką wspinaczkową, siłownią czy kortami do squasha. Inwestycja obejmuje również realizację lodowiska sezonowego naprzemienne ze sceną amfiteatru oraz torem lodowym. Jedną z cech charakterystycznych szczecińskiego Aquaparku jest Edukatorium. Znajdą się w nim przestrzenie ekspozycyjne oraz laboratoria, w których przeprowadzane będą doświadczenia naukowe związane z wodą.

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic 1 Maja, Emilii Sczanieckiej i Bożeny. Projekt inwestycji wykonało biuro projektowe DreamWorlds by TKHolding. Wykonawcą prac jest konsorcjum firm w składzie: ALSTAL Grupa Budowlana sp. z o.o. sp.k. i ALSTAL Real Estate sp. z o.o. Koszt inwestycji to ponad 349,7 mln. Prace zakończą się w 2022 roku.

Facebook

YouTube