fbpx

Baseny
W Fabryce Wody czeka na Was aż 21 niecek basenowych o łącznej powierzchni lustra wody ponad 2400m2. Mnóstwo świetnej zabawy z całą pewnością zapewni basen rekreacyjny, znajdzie się również coś dla miłośników sportu, nie zabraknie brodzików dla dzieci, a jeśli zależeć Wam będzie na chwili wyciszenia to z całą pewnością świetnie się zdeklasujecie w strefie dla VIP-ów. Sprawdźcie zatem jakie wyjątkowe atrakcje na Was czekają!

Wewnętrzny basen rekreacyjny
To największy basen w Fabryce Wody. Składa się z aż trzech połączonych ze sobą części, gwarantując zarówno świetną zabawę oraz chwilę relaksu. Znajdziesz tutaj huśtawkę wodną, boisko do siatkówki, siatki wspinaczkowe, kotarę wodną, leżanki z hydromasażem, masażery, podwodne gejzery a także wodospad wodny.

Basen sportowy
Jeśli masz w sobie żyłkę pływaka olimpijskiego, albo po prostu czujesz się jak ryba w wodzie – to jest to propozycja dla Ciebie! Basen sportowy to 25 metrów długości, 12,5 metra szerokości i aż 6 osobnych torów pływackich.

Strefa wypoczynkowa z basenem „infinity pool”
Jej najbardziej widowiskowym elementem będzie basen z przelewem w postaci wodospadu. Znajdzie się tu również duża wanna SPA, płytki basen z dmuchańcami oraz wydzielone pomieszczenie zabaw i okolicznościowych imprez dla dzieci.

Basen solankowy
Nic tak nie relaksuje i nie regeneruje jak kąpiel w wodzie bogatej w minerały. Kąpiele solankowe to wyjątkowa przyjemność dla całego ciała.

Strefa relaksacyjna VIP
Znajdziesz tutaj basen relaksacyjny z leżakami oraz duży ekran na którym wspólnie ze znajomymi będziesz mógł obejrzeć film albo rozgrywki sportowe. Dostępny będzie również basen z hydromasażem i barkiem wodnym gdzie serwowane będą napoje oraz koktajle. O dobre samopoczucie zadbają również wygodne siedziska i wiszące fotele.

Rekreacyjny basen zewnętrzny
Chłodna woda zapewni ukojenie podczas wypoczynku w okresie letnim. To tutaj poczujesz się jak podczas wypoczynku na słonecznej plaży. Znajdziesz miejsce do opalania i relaksu. Czekać na Ciebie będą masażery karku, barków i pleców a także huśtawka wodna.

Brodziki dla dzieci
Znaleźć je będzie można zarówno w części wewnętrznej i zewnętrznej Aquaparku. Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcji wodnych. Świetna zabawa gwarantowana!